Rychlý kontakt

MIKADO

Oficiální a výhradní distributor

Gradepoint sp. z o.o.

Pracovní doba :

Po - Pá : 8:30-15:30

adresa PL :

Gradepoint sp. z o.o.

Jana Pawla II 27 Warszawa 00-867 

Tel.: +48 664 670 105 

 

Korespondenční a servisní adresa pro ČR :

Nuvola blu s.r.o.

Petrovická 524/71 Krnov 79401

 

Tel.: +420 608 825 707

        +420 552 308 280

        +420 552 308 270

 

Email: info @ mikado.cz

MIKADO výhradním distributorem špičkových háčků BKK pro střední evropu
Mikado spolupracuje z mnoha obchodními partnery, na různých úrovních. Bez ohledu nato, zda spolupracuje s výrobním závodem zaměstnávajícím několik tisíc pracovníků, nebo s malou firmou, kladoucí důraz na inovace - vždy nám maximálně záleží na kvalitě dodávaných výrobků.
V současnosti, dobrý výrobce není pouze ten kdo odpovídá za výrobu, ale zároveň se zabývá projekty zaměřenými na výzkum a rozvoj produkce. BKK (Black King Kong ) je jedním z nich. Už několik let máme v nabídce výrobky vyrobené ve spolupráci s firmou BKK např : jigové hlavičky JAWS, háčky Method feeder s návazci, kaprové háčky Territory a siumcové trojháčky Cat Territory, které se úspěšně prosadily na evropském trhu. Po několika letech spolupráce se obě strany dohodly na rozšíření spolupráce. V září letošního roku se MIKADO stalo výhradním distributorem háčků BKK ve střední evropě.
Firma BKK je absolutní špičkou a leaderem na čínském trhu. Existuje od roku 1856 a v současnosti je vedena už pátým pokolením rodiny, na jejímž čele stojí  - pan Zhan. Háčky BKK získávají ocenění za design a kvalitui, jak v Číně, tak také za hranicemi. "Všechny výrobky jsou vyjímečné. Vkládáme všechny naše znalosti do výroby každého háčku, který je signován logem BKK" - zdůrazňuje Michele Gori, z marketingového oddělení BKK.
Produkty označené značkou Hand Ground, jsou uznávané vysoce jakostní háčky. Každý z nich je ručně ostřen. Nejlepším jejich příkladem je řada trojháčků Raptor-Z, která byla vybrána jako nejlepší trojháček v Austrálii.
"Každá rybář, který stojí před výběrem toho pravého háčku, chce mít jistotu, že si určitě vybírá ostrý háček. Ale dobrý háček není jen ostrý. Při jeho výběru je třeba vzít v úvahu jeho odolnost. V nabídce háčků BKK najdete technologická řešení, které dělají háčky nejen ostré ale také odolné.", říká Gori.
Přes ruční broušení ostří,odstranění nadbytečného materiálu na očku a těla háčku a zmenšením sváru, BKK získalo háček mimořádně pevný a odolný, při současném snížení vlastní váhy. Jde o háčky používané rybáři, kteří nechtějí aby háček negativně ovlivňoval chod nástrahy. V případě trojháčků Raptor-Z máme jistotu, že práce např.: wobleru Meanest Cat nebo sumcové nástrahy Bogey, bude ideálně zachovávat žádanou práci nástrahy.
 
#mikado #bkk #raptor
Aktuality
Novinky na email
Partneři
Tvorba www stránek a e-shopů Sun-shop - profesionální e-shop