Rychlý kontakt

MIKADO

Oficiální a výhradní distributor

Gradepoint sp. z o.o.

Pracovní doba :

Po - Pá : 8:30-15:30

adresa PL :

Gradepoint sp. z o.o.

Jana Pawla II 27 Warszawa 00-867 

Tel.: +48 664 670 105 

 

Korespondenční a servisní adresa pro ČR :

Nuvola blu s.r.o.

Mikulášská 918/17 Krnov 79401

 

Tel.: +420 608 825 707

        +420 552 308 280

        +420 552 308 270

 

Email: info @ mikado.cz

Dětské závody, Rakovnická štika

Dne 31.5. 2018 se v Rakovníku konal první ročník závodu Rakovnická štika, který pořádal Gentleman fishing s partnerem Velká-ryba a Mikado.

Aby akce proběhla v hezkém prostředí, požádalo se o svolení majitele místního přírodního koupaliště o možnost závod uspořádat.

Zároveň jsme oslovili několik firem, které velice ochotně poslali věcné dary jako sponzoring, abychom mohl dětem vytvořit hezké ceny. Tímto patří velký díky firmám Velká-ryba, Mikado, Saenger, Karlu Hrubínovi zástupce firmy Illex/gunki, Prso.me, Woblery z USA, Jigstreamer.cz, ABOS a Ládovi Horáthovi bez Vás by to nešlo, velice děkuji.

Celá akce se velice vydařila, počasí spolupracovalo a ryby také. Začali jsme prezentací lovu na mikro nástrahy a pruty, které prodává firma Prso.me, sám majitel pan Mičánek si prezentaci odprezentoval a závodníci si mohli vyzkoušet vedení nástrah a práci s produkty.

Po samostatné prezentaci začal závod, který trval 90 minut. Hlavní lovenou rybou se zde stal okoun, perlíni a chytil se jeden candátek. Bohužel štika nespolupracovala, ale jedna krásná ryba se nám všem ukázala u hladiny, budeme doufat, že v dalším ročníku, který plánujeme, budou spolupracovat a nějaký zubatý krokodýl se povede. Čas byl nemilosrdný a utíkal jak voda, kbelíky závodníku se rychle plnili, rozhodčí měli co dělat, aby vše stíhali zapisovat a kontrolovat. To nám ale rychle uteklo 90 minut a Rakovnická štika skončila. Vydal jsem se podívat, co závodníci pochytali a při pohledu na několik stovek ryb sem musel uznat, že kluc i z místní organizace zde vážně umí.

Po ukončení závodu začali kolegové sčítat body, zapisovat, vyhodnocovat pořadí závodníku za čož jim také musím velice poděkovat a já jsem za tým Gentleman připravoval vyhlášení závodníků. Když se mi do ruky dostal list s umístěním, nestačil sem se divit, že první závodník měl 80 ryb, nádhera!

S velkou nervozitou sem tedy začal vyhlašovat závodníky od posledního místa, každý závodník dostal hezký balíček plný cen od našich sponzorů. Vše jsme parádně zvládli, já se zbavili nervozity a chystal se na prezentaci nástrah Mikado a Savage gear, kde jsem se soustředil na povídání o lovu štiky,sumce, candáta a bolena.

O prezentaci byl ze strany dětí, ale i rodičů opravdu velký zájem. Padalo spousty dotazů, některé děti se setkali s velikostí nástrah 20cm a více poprvé, někteří rodiče dokonce byli na pochybách, zde je možné na tak velké imitace něco vůbec ulovit. Osobně musím velice kladně hodnotit nástrahy od firmy Mikado, které jsem neměl možnost více vyzkoušet před akci, nicméně chod nástrah, zpracování a samotná práce s nimi je jedna velká radost. Akci musím hodnotit ze své strany jako velice povedenou a velice mě těší ohlasy dětí a rodičů, kteří mají velký zájem o další akci a velice děkovali za zájem pracovat s dětmi. V mých očích je práce s nejmenšími rybáři klíčové pro naší budoucnost a já se na další akci velice těším.

 

Za tým Gentleman Karel Dedecius

 

 

Aktuality
Novinky na email
Partneři
Tvorba www stránek a e-shopů Sun-shop - profesionální e-shop